yükleme sayfası
  • +90 212 605 03 60
  • info@makropackmakina.com
Paketleme Video
video icon

Hakkımızda

Makro Pack Makina

10 YILLIK TECRÜBE

Makro Pack Makina 2010 yılında sektöre paketleme makinaları imalatı ile girmiştir.
Paketlenmesi istenen ürün ölçülerine uygun, isteğe bağlı farklı besleme sistemleri ile tam otomatik yüksek kapasiteli yatay paketleme makinaları imalatı yapılmaktadır. Üstün hizmet ve kaliteli üretim anlayışını benimseyen Makro makina Paketleme makinaları ve Besleme sistemleri ile müşterilere sunduğu kaliteli ürün ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gelişen teknojide gıda sektörü başta olmak üzere temizlik,sağlık,otomotiv ve hırdavat gibi sektörlerde Paketleme makinası konusunda hizmet vermektedir.
Yatay ambalaj (flowpack) makinelerinde gelişmiş ülke teknolojilerine eşdeğer,hıza dayalı müşteri hattından gelen ürünleri el değmeden paketleyebilmek için gerekli tasarımları ve güncel teknolojileri müşteri hizmetine sunmaktadır.
Ürettiği tüm makinelerde mekaniğe,tasarıma ve makinelerde kullandığı malzeme seçimine verdiği önemle sektördeki firmalarla rekabet edebiliecek düzeye ulaşmıştır.Ayrıca tüm güncel teknik ve teknolojileri takip ederek sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi benimsemiştir.Genç, dinamik, grişimci, yenilikçi, yönetim ve çalışanlarımızla makinalarımıza 2 yıl garanti, 7/24 servis hizmeti ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim

imza

Sertifikalı İşletme

ISO 9001:2015

Mail Adresimiz

info@makromakinam.com

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. - Cum. : 08:00 - 18:00

Saray Bisküvi
Anı Bisküvi
Bismak Vural Makina
Estetik Makina
Saray Bisküvi
Anı Bisküvi
Bismak Vural Makina
Anıl Choco
Misbis
Tunas
Öğem Plastik
Tek Plast
Esra Lokum
Arpi
Biskot
Flinka
Azra
Hazal
Hassan
Efe